Adl Destek...

Sektör : Eğitim Tarih : 3 yıl önce
Telefon : 0216 390 22 32 Faks :
Web Sitesi : https://adldestek.com
Adres: MVK Work-Square A Blok Kat: 4 Daire: 122 Yenişehir Mahallesi. Mustafa Akyol Sokağı. No: 13 A Blok Kat: 6, Daire: 187, 34912 Pendik - İstanbul Pendik / İstanbul

Adl Destek Online Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

Adl Destek 2019 yılında kurulmuş onlinde ISO kalite doküman, eğitim ve danışmanlık firmasıdır. Firmaların daha hızlı, güvenilir ve kolay şekilde ISO belgelendirme işlemleri tamamlayabilmeleri amacıyla kurumsal, yüzyüze veya online eğitim, örnek ISO kalite dokümanlarının hazırlanmasını sağlar.

Adldestek firması olarak temel hizmetlerimiz; ISO 9001 kalite yönetim sistemi, ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi, ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi, ISO 13485 tıbbi cihazlar için kalite yönetim sistemi, ISO 50001 enerji yönetim sistemi, ISO 10002 müşteri memnuniyeti yönetim sistemi gibi tek veya entegre yönetim sistemlerine ait örnek kalite dokümanlarının hazırlanması, temel, kurulum, uygulama, iç denetçi eğitimlerinin ve pdf sertifikalarının verilmesi ve satın alınan hizmet seçeneklerine göre online kanallardan (telefon, uygulama, soru cevap, skype vb gibi) danışmanlık desteği sağlanmasıdır.

Müşterilerimizin memnuniyeti düşünülerek, örnek kalite doküman ve kayıtlarının çoğu (prosedürler, talimatlar, formlar, listeler, planlar gibi) pdf uzantılı olarak değil indirilip düzenlenebilmesi amacıyla word, excel, power point uzantılı olacak şekilde sitede paylaşılmıştır. Adldestek online danışmanlık ve uzaktan eğitim hizmetlerine ait yeni ve güncel öğrenim, yardım yöntemlerimizle kullanılarımıza kaliteli hizmet sunma gayreti içerisindeyiz.