Ayba Halı...

Sektör : Tekstil, Giyim ve Ayakkabı Tarih : 6 yıl önce
Telefon : 0224 2248571 Faks :
Web Sitesi : https://aybahaliyikama.com/
Adres: panayır mh. bal sk no:10 osmangazi / Bursa
Bursa’nın Lider Halı Yıkama Firması
Sektöründe Bursa’nın lider halı yıkama firması olmak azim ve istikrarlı olmakla olur. Yıllardır profesyonel temizlik hizmetleri ve halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız perde yıkama, koltuk yıkama hizmet kollarında da hizmetleri sunmaktadır.

14,02,2000 yılında Ayhan İlker tarafından kurulan temizlik ve halı yıkama firmamız giderek büyümüş ve hizmet yelpazesini giderek genişletmiştir. Bursa’da apartman merdiven temizliğini şirket bazında başlatan firmamız olmuştur. Yine halı yıkama sektöründe ilk araç giydirmesini yapan, sektöründe ilk internet sitesini yapan, yine sektöründe Türkiye’nin ilk iso 9001 kalite belgesini alan bir firma olmak ve sektöründe takip edilen, yol çizen bir firma olmak gurur vericidir.

Hizmet verdiğimiz bu 17 yıl içerisinde memnun müşteri sayımızı sürekli arttırmış, daha güzel adına sürekli onların istek ve şikayetlerine kulak vermiş bir firma olmaya çalıştık. Sektörün gerektirdiği ve yıllardır hizmet vermenin kazandırdığı bilgi birikimimizi, kazanmış olduğumuz tecrübemizi çalışanlarımıza eğitim programları ile aktarıp kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunmanın keyfini yaşamaktayız.