Sektör : Bilgisayar Tarih : 4 yıl önce
Telefon : 0224 216 08 61 Faks :
Web Sitesi : http://reelhaliyikama.com
Adres: Samanlı Mah Sel Sk No: 21 Yıldırım / Bursa Yıldırım / Bursa
Bursa Halı Yıkama

Firmamız, halı temizliği alanında sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşımaktadır.

Temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir. Evlerimizi süsleyen ve bizler için özel değeri olan ev halılarımız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. Evde yapılan silme veya leke çıkarma işlemlerinde ÖZELLİKLE KOSLA ve benzeri ürünler ile halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir.

Halınız yıkandıktan sonra silinen yerler belirginleşir ve halınızın silinen yerleri kötü görünür. Ama siz bunu halınızı komple yıkatmadan anlayamazsınız. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir temizlik ve parlaklık elde edilmiş olur. Bununla birlikte halının tam kurutulamaması, halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir. Ayrıca nem’in etkisiyle de sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Bunların önlenmesi ve kalıcı bir temizlik için; halı, yıkama esnasında çeşitli işlemlerden geçirilmesi gerekmektedir.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan; halı temizliği hizmeti ile halılarınız evinizden alınarak 3 gün gibi kısa bir zaman dilimi içersinde, halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde yine evinize teslim edilir.

Temizleme olarak halılarınızı arıtma tesisimiz tarafından partikül filtresinden geçirilmiş, kirecinden tamamen arındırılmış, klorsuz ve yumuşak suda yıkıyoruz.

Halınız daha sonra Bursa’da bir ilk olan teknoloji harikası, son sistem Dönertaş marka tamamen paslanmaz çelik makinemizde el değmeden otomatik olarak cinsine göre hem alttan hem de üstten yıkanmaktadır.

Bu işlemden sonra, suyu otomatik sıkma makinesinde tamamen sıkılmaktadır. Nemli olan halınız temiz ve rüzgârlı bir ortamda kurutulmaktadır.

Kuruyan halınız otomatik tarama makinemizde taranmakta ve parfümlenmektedir.

Sonra evinize özel ambalajında güler yüzle teslim edilmektedir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz.

Modern makinalarımız, sağlığa elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri menuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi bi yapalım siz temizliğin keyini sürün.

Ücretsiz servisimiz ile adresden alınan halılar Halı Yıkama 1 Numaranın Kaliteli hizmet ve memnun müşteri anlayışı ile temizlikden sonra adresinize teslim edilmektedir.

Halılarınızı gördüğünüzde temizliğine siz bile inanamayacaksınız.