Sektör : Bilişim Tarih : 4 yıl önce
Telefon : 0539 824 07 09 Faks :
Web Sitesi : http://www.cevizfidani1.com
Adres: Sahil Yenice Mahallesi No: 120 Bandırma / Balıkesir Bandırma / Balikesir
CEVİZ FİDANINI NEREDEN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ?

Aylar yıllar geçse de değeri değişmeyecek birtakım şeylerden olan ve en değerli miraslarımızdan biri olan ceviz ve ceviz bahçelerinin aslında ne kadar da önemli ve değerli olduğunu açıklamayı kendimize görev biliyor ve sizin ile paylaşmak istiyoruz. Şayet siz de torunlarınıza, çocuklarınıza miras bırakmak istiyorsanız, sizden sonra da onlara yardımınız dokunsun istiyorsanız ceviz ağacı gibi eşsiz bir miras gibisi yoktur diyebiliriz. Çünkü çevreye yayılması, sağlıklı olması, çok uzun yıllar boyu ayakta olması ve yüksek veriminden dolayı ceviz ağacı harika bir seçenek olacaktır. Ceviz aynı zamanda şeklinden de anlaşılacağı üzere beyine çok yararlı bir kuru meyvedir. Zihin açıcı ve hafıza sağlamlığı sağladığı üzere yararları olduğu bilinen ceviz, sizden sonrakilere miras kaldığı zaman bu yararlı bir gelenek haline dönüşecektir. Bunu gerçekleştirmek isteyen kişilerin yapacağı ilk iş ceviz bahçesi kurmak için ihtiyaç olunan her şeyi ve gerek olan her bilgiyi sunan bir firmadan ceviz fidanı almak olacaktır. Ceviz ağaçları yaklaşık olarak dört / beş yüzyıl yaşadığından fidanları nereden aldığınıza çok dikkat etmeli, güvenilir ve işini kaliteli yapan bir yerden temin etmelisiniz. Böylece ilk adımı atmış olursunuz.

Neden Özellikle Sertifikalı?

Eğer ki il ve ilçe de bulunan tarım müdürlüklerinin size verdiği çizelgelere binaen tarım bakanlığının ceviz ağaçları ve üretimi ile alakalı aldığı kararları sonrasında onay da verildi ise bu, fidanların tohum ya da fidandan kaynaklanan hastalıklardan ırak üretildiğini anlamını taşımaktadır. Ayrıca bu sizin için çok büyük bir avantajdır çünkü verim elden bırakılmamış ve kaliteli ceviz üretimi sağlanmış olur. Temin ettiğiniz ve dikimini yaptığınız fidanlar eğer herhangi bir sertifikaya sahip değilse bu durum hiç hoş olmamakta, garantisiz bir ürün almak ile aynı manayı taşımaktadır. Eğer böyle problemlerle karşılaşmaktan çekiniyorsanız, size tavsiye ettiğimiz fidanları almanız en iyisi olacaktır. Sizin siparişiniz ile üretilen sertifikalı ceviz fidanı hemen özel bir paketleme sistemi içerisine alınıp elinize bir an önce geçmesi için aynı gün içerisinde kargoya teslim ediliyor. Aynı günde ve özel paketli olması fidanın zarara uğramasını minimize ediyor ve size olabildiğince sağlam ulaşmasına yardımcı oluyor.

Firma Seçimi

http://www.cevizfidani1.com/ bu firmanın amacı takdir edersiniz ki sadece ticaret yapmak değil, sizlere maddi açıdan olduğu gibi manevi açıdan da katkıda bulunabilmeyi can-ı gönülden istemekte ve bu yolda hizmetini aksatmamak ve problemsiz gerçekleştirmek için fiyatlarda cebe uygun fiyatlar ile hizmet vermekten kendini geri koymamaktadır. Sadece ulaştırmada değil, dikimi gerçekleştirdiğiniz vakit ve sonrasında yapılması gereken işlerin her aşamasında da sizin yanınızda olacak, yardımcı olacak bir firma araştırıyorsanız sizlere bahsettiğimiz bilgiler ışığında bir firma seçmeli ve işinizi şansa bırakmamalısınız. Kazancınız bol olsun, bereketli kazançlar dileriz.