Sektör : Yeme - İçme Tarih : 5 yıl önce
Telefon : 02125034373 Faks : 02125032758
Web Sitesi : https://www.pastasipariset.com
Adres: Zafer Mahallesi Yıldırımbeyazıt cad no: 20 Yenibosna Bahçelievler / İstanbul
Özel günlerde, en beğenilen butik pastalar ile sevdiklerinize muhteşem partiler verebilirsiniz doğum günlerinin olmazsa olmazı, tamamlayıcısı hediyesi ile onları ödüllendirin.

İstanbul bölgesinde hizmet veren bu güzel site ile artık pasta siparişi vermek sandığınızdan daha kolay internetten siteye giriyorsunuz beğendiğiniz bir pasta modelini seçiyorsunuz sonra göndermek istediğiniz şehri bölgeyi, teslimat zamanını ve saatini seçiyorsunuz. Siparişiniz istediğiniz saat ve tarihte kapınıza kadar geliyor.

Pasta göndermek artık çok kolay ister resimli pasta, ister butik pasta, isterseniz yaş pasta isterseniz doğum günü pastası gibi bir çok alternatifte pasta çeşitlerini sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Gıda siparişi vermek beklide hiç bu kadar kolay olmamıştır. Güvenli alışverişi ile siteden ister kredi kartı, ister banka havalesi ile sipariş verip teze ve leziz olarak pastanız soğutmalı araçlarla kapınıza kadar geliyor siz sadece ambalajını açıp misafirlerinize özel gün pastalarınızı sunup tatmak kalıyor.

İşte bu kadar kolay olan siteden alışverişleriniz de en güvenilir alışverişi yapmanızda kolaylaşıyor.