Sektör : Bilişim Tarih : 4 yıl önce
Telefon : 0392 366 69 11 Faks :
Web Sitesi : http://akolgroup.com
Adres: Şehit İbrahim Hasan Caddesi, Ayluga Yolu Gazimağusa / KKTC Gazimağusa / Türkiye dışı
Akol Group

Kuzey Kıbrıs’ın en gözde bölgelerinden birisi olan Gazimağusa’da emlak sektörü, 11 yıldır bölgede başarılı bir şekilde hizmet veren Akol Group Of Companies sayesinde ayakta durmaya devam ediyor. Firmanın özellikle insan yaşantısı ve kalitesiyle alakalı olarak yaptığı çalışmalarla bölgede ismini duyurmuş ve bu noktada yaptığı çalışmalarla bölgenin bir numaralı firması olmayı başarmıştır.

Bölgede 2005 yılında kurulmasının sonrasında sadece emlak sektöründe değil inşaat, turizm, hizmet sektörü, gayrimenkul, yatırım olmak üzere beş değişik sektörde faaliyet göstermektedir. Bu faaliyet alanlarını her geçen dönemde arttırmakta ve sadece sayısal artırımı değil muhteviyat olarak da kaliteli bir çalışma olması konusunda dikkatle hareket etmektedir. Yaptığı çalışmalarla birlikte bölge insanının daha rahat ve konforlu bir yaşantı içerisinde olmasına özen gösteren firma, bu konuda kendi üzerine düşen her şeyi yapmaktadır.

Akol Group Of Companies sadece inşaat, turizm, hizmet sektörü, gayrimenkul ve yatırım sektörlerinde takılı kalmayarak son dönemde yaptığı atılımlarla büyüme yolunda hızlı bir adım atmaya çalışmaktadır. Bu kapsamda spor, eğlence, işletmecilik alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Akol Group Of Companies yaptığı çalışmalarda sadece Kuzey Kıbrıs ve Gazimağusa bölgelerinde değil tüm faaliyet alanlarında insana ve doğaya verdiği önemle ön plana çıkmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarda ya da desteklediği tüm çalışmalarda insanın ve doğanın olumlu yönde etkilenmesini inceleyerek o organizasyonda olup olmama kararı alan firma, çevre ve insan odaklı çalışarak daha sağlıklı bir çevre oluşturmayı amaçlamaktadır.

Özellikle çalıştığı bölgelerde eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına faaliyet halinde olan farklı kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmekte ve bu konularda sonsuz destek sağlayarak bölgenin kalkınmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Firma ayrıca yaptığı çalışmalarla birlikte yeni istihdam alanları oluşturarak ekonominin de canlanması için çalışmalar yapmaktadır.

Akol Group Of Companies olarak yaptıkları çalışmalarda tüm kaynakları müşterilerinin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmaktadır. Özellikle bu noktada gerçekleştirdiği tüm çalışmalarda şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlama konusunda çok titiz davranarak hareket etmektedir.